влевовправо

Газонокосарка індукційна Procraft NM2100
- В наличии
5 900 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійна садова техніка - основа рівного газону та упорядкованоі прибудинкової території. Газонокосарка ProCraft NM 2100 здивує високою практичністю поряд з безкомпромісною якістю матеріалів.
ProCraft NM 2100 розроблена для обслуговування середніх і великих площ. Для цього в пристрої передбачена функція швидкого запуску, підвищена потужність мотора (2100 Вт), що поряд з високою економічністю та зручністю управління надасть бажаний результат! Крім того, у пристрої варто звернути увагу:
- 5 рівнів покосу трави. Формуйте ідеально рівний газон і навіть створюйте ландшафтний дизайн різних рівнів!
- місткий травозбірник, який спростить утилізацію зеленої маси в рази!
- зручне управління, підвищена прохідність коліс і збільшена ширина захоплення леза.
- індукційний двигун, що не боїться вологи і може працювати при ранковій росі!
- ширина скошування 380 мм!
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Вага | 14 Кг |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Да |
| Висота скошування | 5 рівнів: 20-65 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 89,2 дБ (А), К = ± 1,87 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Двигун | Асинхронний |
| Максимальна ширина косіння | 380 мм |
| Розмір переднього колеса | 152 мм |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Ніж | 2 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Объем травосборника | 50 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
- Цена: 5 900 ₴






