
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
- В наличии
8 610 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500 - компактний, багатофункціональний інструмент для дачників. Використовується на присадибних ділянках, у сфері міського благоустрою та в багатьох інших.
Модель Procraft PSL2500:
- випущена в високоміцному пластиковому корпусі;
- оснащена колесами, що забезпечують безпечне транспортування,
- працює від джерела електрики.
За рахунок наявності місткого мішка вдається переробляти значний обсяг матеріалу: це можуть бути як дрібні, так і великі гілки діаметром до 40 мм. У разі блокування ріжучих елементів, спрацьовує захист від перевантаження.
Обслуговування подрібнювача
Догляд за подрібнювачем зводиться до своєчасної обробки, очищення від відходів ріжучих деталей здійснюється під час подрібнення. Прилад не вимагає особливих умов зберігання. Не має потреби в сервісному обслуговуванні.
Отримані за допомогою пристрою подрібнені гілки надалі можна використовувати як добриво, утваринницькій галузі.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4050 об/хв |
| Вага | 15,4 кг |
| Клас захисту | II |
| Кабель | 0,3 м |
| Максимальний діаметр | 40 мм |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Функціональна безпека | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Обертається і відкривається корпус | Так |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,7 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 111 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Місткість бака | 50 л |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Бак для стружки | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальный диаметр веток | 40 мм |
| Объем травосборника | 50 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 4050 об/мин |
- Цена: 8 610 ₴






