влевовправо

Плоскошліфувальна машина Procraft PV450
- В наличии
855 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плоскошліфувальна машина Procraft PV450 - компактний пристрій потужністю 450 Вт для обробки плоских поверхонь з дерева, фанери, пластмаси, натурального і штучного каменю і т.д. Шліфмашина відмінно справляється з видаленням старих лакофарбових покриттів і зачисткою металу від іржі.
- Працює від мережі з номінальною напругою 220 В, підходить для побутового застосування.
- Параметри робочої підошви - 187х90 мм.
- Надійна фіксація шліфувальної шкурки на платформі за допомогою мультизатискача.
- Продуктивність пристрою - до 10000 обертів на хвилину.
- Є вихід для підключення пилососа.
- Функція охолодження дозволяє працювати кілька годин поспіль без перегріву двигуна.
- Можливість використання шкурок будь-якої зернистості.
- Наявність кнопки фіксації пуску для тривалих шліфувальних робіт.
- Вага пристрою становить всього 1,3 кг.
Компактні габарити і зручна форма рукоятки з прогумованої поверхнею роблять роботу з шлифмашинкой максимально зручною. Завдяки помірній ціні і високій якості деталей, дана модель успішно конкурує з більш дорогими професійними шліфувальними машинами від відомих виробників.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Вага | 1,4 Кг |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Мультизажим |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 855 ₴





