влевовправо

Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH1300
- В наличии
1 920 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Число оборотів холостого ходу | 1100 об/хв |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Вібрація | 2,19 м/с2, К = 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 (III) |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3,6 В |
| Ємність аккумулятору | 1,3 Ач |
| Ширина різу ножа ножиць для трави | 83 мм |
| Довжина обрізки обрізного ножа | 120 мм |
| Відстань між зубами | 6 мм |
| Рівень звукового тиску для ножиц | LpA = 59,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для ножиць | LwA = 74,8 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску для підрізача | LpA = 60,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для підрізача | LwA = 75 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Ніж | 1 шт |
| Ножиці |
1 шт |
Акумулятор - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
| Расстояние между ножами | 6 мм |
- Цена: 1 920 ₴




