Описание
Характеристики
Информация для заказа
Procraft PMM2000 - це ефективний електроміксер, у якого оберти регулюються в електронному вигляді. Такий спеціальний інструмент потрібен, щоб готувати суміші всіляких складів і вязкостей. Пристрій дозволяє перемішувати:
- шпалерний клей;
- клей для кераміки;
- фарбу для побутових потреб.
У результаті виходить однорідна суміш.
Procraft PMM2000 має значну потужність в 2000 Вт. Шпиндель обертається зі швидкістю від 100 об / хв. Керувати інструментом досить просто. У комплекті знаходиться вінчик діаметром в 1,2 сантиметра. Це дуже зручно, щоб готувати рідкі і сипучі суміші.
Особливості міксера:
- корпус редуктора зроблений з алюмінію;
- здатний витримати значні перевантаження;
- продуктивність дуже висока;
- захищений від пилу і вологості;
- допускається регулювання кількості обертів;
- рукоятка зручна, вона полегшує взаємодію з приладами;
- корпус має підвищену міцність;
- легко пристосувати до роботи;
- стійкий.
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 100-700 об/хв |
| Вага | 5,4 Кг |
| Розмір насадки | 120 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вінчик | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 700 об/мин |
| Вес | 5.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 055 ₴




