Новий електричний міксер Procraft PMM2100 не тільки вважається одним з найнадійніших, але і має вбудований потужний двигун, що досягає 2100 Вт, а також міцні вінчики. Завдяки своїй сучасній конструкції він стане кращим вибором для змішування сумішей будь-якого типу.
У процесі виконання ремонтних або будівельних робіт завжди з'являється необхідність у виготовленні розчинів з цементу, фарби або клею. Дана процедура забирає багато часу і сил.
Щоб робота йшла швидше, а сили не витрачалися занадто швидко, вам знадобиться надійний будівельний міксер Procraft PMM2100, який впорається з цим завданням на всі 100. Ви можете придбати його в нашому інтернет-магазині швидко і за доступною ціною.
Дана модель розроблена спеціально для змішування різного виду розчинів, а також має переваги перед іншими моделями.
В інструменту є ряд особливостей:
- збільшена потужність двигуна, вона дорівнює 2,1 кВт;
- 2 ступінчастий редуктор;
- 2 режими роботи (низька і висока швидкість);
- стійкість до перевантажень;
- корпус коробки виконаний з міцного пластику;
- тривалий робочий час без перегріву;
- є захист від забруднення;
- зручність і простота у використанні;
- підвищує продуктивність праці;
- довговічність в експлуатації;
- висока якість збірки за низькими цінами.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1 режим/2 режим - 100-400/150-700 об/хв |
| Вага | 6,0 Кг |
| Розмір насадки | 120 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вінчик | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 700 об/мин |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 685 ₴





