Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міксер Procraft PMM2600 ― це електричний міксер нового покоління, з сучасним дизайном і підвищеною ефективністю.
Він може відмінно справлятися з абсолютно всіма будівельними завданнями зі змішування:
- клею для шпалер;
- клею для керамічних матеріалів;
- лакофарбових матеріалів;
- штукатурки та іншого.
Міксер Procraft PMM2600, купити який ви можете на нашому сайті, має такі переваги:
- він має високоміцний алюмінієвий корпус ― навіть при падінні з пристроєм нічого не трапиться;
- він може витримувати досить сильні навантаження;
- у ньому ви можете регулювати кількість обертів;
- він має комфортну рукоятку, завдяки якій з апаратом можна працювати тривалий час без втоми;
- у ньому присутній захист від потрапляння пилу і вологи.
Цей інструмент підійде і для новачків у ремонтних роботах, і для професіоналів.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 600, 0 - 900 об/хв |
| Вага | 6,2 |
| Клас захисту | II |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,157 |
| Похибка K, м/с2 | 1,5 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вінчик | 1 шт |
| Ключ | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Вес | 6.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 765 ₴









