
Бензокультиватор Procraft BK52+Олива PROCRAFT 2T 1литр PRO
- В наличии
6 570 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Бензокультиватор Procraft BK52 — це зовсім новий пристрій, головною функцією якого є культивація ґрунту на невеликих садових ділянках. Тепер робота на квіткових клумбах, у теплицях, на прибудинкових територіях чи овочевих грядках стане ще зручнішою!
Переваги Procraft BK52
Завдяки тому, що пристрій має двотактний високопотужний двигун, розбірну фрезу та комфортну панель управління, виконувати розпушування землі стане простіше простого. Як паливо в апараті застосовується суміш олії та бензину, а його запуск виконується за допомогою спеціального ручного стартера. Нижче ми перерахували всі особливості культиватора:
- комфортне регулювання висоти ручок;
- невелика вага та дуже компактні габарити;
- потужний двигун нового покоління;
- підвищений робочий ресурс вузлів;
- ефективне та швидке повітряне охолодження;
- розташування фільтра в зоні керма.
Властивості
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 - 3200 об/хв |
| Вага | 1,2 л |
| Тип двигуна | двотактний |
| Робочий об'єм | 51,7 см3 |
| Система запалювання | Електронна |
| Глибина обробки | 160 мм |
| Ширина обробки | 300 мм |
| Передавальне число | 34:1 |
| Система запуску | Ручний, пружинний стартер |
| Тип трансмісії | Відцентрове фрикційне зчеплення |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт |
| Ніж | 4 шт |
| Фільтр | 1 шт |
| Ключ | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная глубина обработки | 16 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| Система запуска | Механический стартер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 51.7 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3200 об/мин |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
- Цена: 6 570 ₴









