Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Виробник: Bison
- Строк гарантії: 12 місяців
- Одиниця: шт.
- Вага: 190.00 кг
- Тип живлення: бензин
- Потужність двигуна: 35 к.с.
- Об'єм двигуна: 999 см2
- Потужність номінальна: 15.0 кВт
- Потужність максімальна: 16.0 кВт
- Кількість фаз: 1
- Напруга: 220 Вольт
- Система пуску: автоматичний пуск
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Тип топлива | Бензин |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 15 кВт |
| Максимальная мощность | 16 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 999 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1050 мм |
| Высота | 670 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вес | 190 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер |
- Цена: 120 000 ₴









