влевовправо

Бензинова мотопомпа Procraft WP30
- В наличии
6 450 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вага | 23 кг |
| Ємність паливного бака | 3,6 л |
| Тип двигуна | 4х - тактний OHV |
| Робочий об'єм двигуна | 163 см³ |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А) |
| Внутрішній діаметр входу та виходу | 2 дюйми |
| Підйом насоса | 23 м |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Максимальна продуктивність | 30 м³/г |
| Діаметр циліндра та хід | 68х54 мм |
| Система запалювання | Запалювання від магнето транзистора |
| Зовнішній діаметр входу та виходу | 50 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Фільтр | 1 шт |
| Перехідники | 2 шт |
| Хомут | 3 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Максимальная пропускная способность | 30 куб. м/час |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Вес | 23 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Тип топлива | Бензин |
| Объем двигателя | 163 куб. см |
- Цена: 6 450 ₴





