
Дриль-шурупокрут акумуляторний 20 В, 50 Nm, 0-450/0-1700 об/хв, 2-13 мм, без ЗП та АКБ INTERTOOL WT-9351
- В наличии
1 350 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-9351
| Крутний момент | 50 нм |
|---|---|
| Наявність реверсу | так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулятор моменту | 24+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; девевина: 40 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | 20 В |
| Патрон | 2-13 мм |
| оберти холостого ходу | 450/1700 об/хв |
| Вага | 1,380 кг |
| Об'єм | 0,001607 куб.м |
ОПИС


Акумуляторний дриль-шурупокрут INTERTOOL WT-9351 забезпечує ефективність в роботі завдяки високій потужності, компактному розміру і високій продуктивності. Це незамінний інструмент для швидкого закручування саморізів, ремонту чи збирання меблів, монтажу гіпсокартону, свердління сталевих конструкцій та ін.
Особливості:
- Високий крутний момент 50 Нм для складних завдань;
- Дві швидкості 450/1700 об/хв. і регулятор крутного моменту 24+1 для різних типів робіт;
- Металевий міцний швидкозатискний патрон з функцією AUTO LOCK;
- Яркраве LED підсвічування робочої зони;
- Ергономічний корпус з прогумованою рукояткою для комфортної роботи.

Потужність і функціонал
Шурупокрут має крутний момент 50 Нм, що дозволяє свердлити отвори великого диаметра у деревині - до 40 мм, у сталі - до 13 мм.
Металевий швидкозатискний патрон надійний в роботі і стійкий до механічних пошкоджень. Працює з оснащенням від 2 до 13 мм.
Два діапазони швидкостей - до 450 і до 1700 об/хв - дозволяють обрати оптимальний режим роботи як для свердління великих отворів у твердих матеріалах, так і для швидкого серійного свердління.
Електронний регулятор обертів у кнопці пуску забезпечує м'яку роботу без шкоди для матеріалу і кріплень.

Комфорт в роботі
Кнопка реверса, що розташована над пусковим "курком", дозволяє зручно змінювати напрям обертання однією рукою. Ергономічний корпус у поєднанні зі зручною прогумованою ручкой забезпечують надійне захоплення в роботі й дозволяють з комфортом працювати протягом тривалого часу.
Яскраве светлодіодне підсвічування, що розташоване в нижній частині шурупокрута, відмінно освітлює робочий простір за недостатнього освітлення. Індикатор заряду батареї завжди повідомить коли потрібно замінити розряджений акумулятор.
Шурупокрут поставляється в міцному кейсі із замками для зручного зберігання і транспортування інструмента.

Безпека
Інструмент оснащений системою захисту від перевантажень і перегріву для тривалої і надійної служби. Li-Ion акумулятори з лінійки 20В мають вбудований захист від перегріву: при досягенні критичної температури двигун автоматично зупиняється. Захист від перевантаження також автоматично вимкне інструмент при досягненні критичного навантаження на двигун.

Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту поставки не входять.
Шуруповерт WT-9351 сумісний з акумуляторами і зарядними пристроями із серії STORM 20 V:
WT-0340- Акумулятор 20 В, Li-ion, 2 Аг;
WT-0341 - Акумулятор 20 В, Li-ion, 4 Аг;
WT-0344 - Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, струм заряду 2 А;
WT-0345 - Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, стрцм заряду 4 А;
WT-0346 - Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, струм заряду 4+4 А, два терминала зарядки.
Комплектація
Шурупокрут;
Скоба кріплення на пасок;
Кейс;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 350 ₴









