
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300
- В наличии
2 160 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300 успішно застосовується для заміни сантехнік як в промислових масштабах, так і в домашніх умовах. Інструмент допомагає зібрати поліпропіленові труби і з'єднати їх між собою.
Паяльник нагріває кінці труб, які будуть використані для монтажу. Після цього майстер самостійно вручну з'єднує їх. Як тільки пластик охолоне і затвердіє, труби будуть зафіксовані. Завдяки такому способу досягається герметичність всієї системи водопостачання.
На відміну від попередніх версій подібного інструменту, дана модель відрізняється додатковою комплектацією, а саме:
- рукавички;
- ножиці;
- спеціальні насадки;
- рулетка та інше.
У паяльника є спеціальний нагрівальний елемент, у якого передбачені три отвори для монтажу насадок з тефлону для збільшення функціональності приладу.
Регулювання температури здійснюється за допомогою термостата і варіюється між 50 і 300 градусів.
Придбати універсальний паяльник для труб можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо виключно якісний будівельний інструмент від відомого виробника Procraft.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Вага | 2,8 Кг |
| Час нагріву | 10 хвилин |
| Температура нагревающего елемента | 50-300°С |
| Діаметр труб | 20,25,32,40,50,63 мм |
| Клас захисту | I |
| Категорія захисту | IP24 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Ножиці | 1 шт |
| Підставка | Є |
| Рукавички | 1 пара |
| Рулетка | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 160 ₴





