влевовправо

Машина шліфувальна Procraft EX1050 для стін і стелі
- В наличии
5 580 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальна машина Procraft EX1050 для стін і стелі - це дуже якісний інструмент, який може застосовуватися для виконання абсолютно різних робіт.
Агрегат може використовуватися для того, щоб проводити шліфовку:
- стель;
- стін;
- підлог;
- будь-яких оштукатурених поверхонь, щоб зробити їх рівними і гладкими.
Від того, наскільки добре будуть проведені роботи зі шліфовки, буде залежати якість стін, на які, як правило, після обробки наноситься фарба.
Чому варто купити шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі?
Вам варто звернути свою увагу на шлифмашину для стін і стель Procraft EX1050 через те, що вона має такі переваги:
- можливість підтримки постійної кількості обертів під високим навантаженням;
- можливість швидко й своїми силами замінити шліфувальний диск;
- присутність регулювання обертів;
- апарат оснащений міцним шнуром живлення, а також ударостійким корпусом і має ергономічний дизайн;
- інструмент відтворює мінімальний рівень шуму;
- у пристрої реалізоване підсвічування робочої зони, присутній підвищений захист від пилу і підвищений рівень вібрації.
Також шліфмашина має двигун потужністю у 750 Вт, який живиться від електроенергії.
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 800-1750 об/хв |
| Вага | 5,4 кг |
| Діаметр шліфувального паперу | 225 мм |
| Діаметр шліфувальної диска | 225 мм |
| Шланг | 2 м |
| Клас захисту | II |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Діаметр вакуумної трубки | 38 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,95 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Пилозбірник | Мішок |
| Шланг для підключення пилососа | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1750 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 225 мм |
| Вес | 5.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 5 580 ₴








