влевовправо
Безкоштовна доставка

Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 11000 об/хв |
| Вага | 4,4 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 35 |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Крок ланцюга | 3/8"Lp |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Охолодження | Повітряне |
| Обсяг масляного бака | 110 мл |
| Час зарядки акумулятора | 90 - 120 хв |
| Клас захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | Oregon - 35 |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | II |
| Напруга акумулятора | 2 х 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2 х 4 Аг |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 35 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 950 ₴



