
Шуруповерт Procraft Industrial PA18BL Extra
- В наличии
4 650 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Шуруповерт Procraft Industrial PA18BL Extra використовується для вкручування, викручування кріпильних елементів. З його допомогою можна оперативно виконати монтаж, демонтаж розбірних конструкцій. Якісні матеріали, вибрані для виготовлення, забезпечують тривалий термін експлуатації.
Галузь застосування
Акумуляторний шуруповерт компактний, має невелику вагу, конструкція збалансована. Підходить для проведення робіт в таких сферах:
- Проведення ремонту.
- Столярні роботи.
- Монтаж, будівельні операції.
Для підвищення якості роботи й зручності операторів інструмент укомплектований двома акумуляторними батареями, у зарядному пристрої передбачений індикатор, що дозволяє визначити ступінь заряду.
Переваги конструкції
Конструкція шурупокрута ретельно продумана, завдяки чому забезпечується можливість справлятися із завданнями підвищеної складності без додаткової підзарядки. Підвищеної точності виконання вдається домогтися за рахунок двошвидкісного редуктора і можливості виконувати регулювання обертів шляхом натискання на спеціальну кнопку. Це дозволяє проводити роботу оперативно і точно.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-600 об/хв, 2 ступінь 0-2100 об/хв |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Клас захисту | II |
| Двигун | Безщітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Гнучкий Вал | 1 шт. |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 4 650 ₴









