Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SP-0009
| Розмір | 10" |
|---|---|
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | шкіра теляча спилок, клас А/В |
| Інше | підкладка по всій довжині |
| Вага | 0,217 кг |
| Об'єм | 0,000700 куб.м |
ОПИС
Рукавиці INTERTOOL SP-0009 виготовлені з якісної замші білого кольору і призначені для виконання будівельних і побутових робіт. Замша — спилок класу А/В, товщиною 1,1 мм. М'якість матеріалу не сковує рухів пальців. Надійно захищають руки від механічних пошкоджень і забруднень. Подовжена манжета забезпечує захист руки до середини передпліччя.
Особливості
Натуральна замша — спилок класу А/В, товщиною 1,1 мм;
Підкладка по всій довжині
Стійкі до стирання;
Зшивна долоня;
Підкладка на долоні;
Не сковують рухи пальців;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вид изделия | Перчатки защитные |
| Защита от | Повышенных температур |
| Размер | 10 |
| Длина | 35 см |
| Состояние | Новое |
| Материал | Спилок |
- Цена: 135 ₴



