
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-227
- В наличии
1 552,50 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Вага, кг 2.5
Діаметр диска, мм 180
Потужність, Вт 1900
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 8000
Особливості:
подовжена основна рукоятка
блок кнопки ввімкнення
потужний двигун
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-227 - це інструмент, який призначений для різання і шліфування металу та інших матеріалів абразивними дисками. Болгарка обладнана електродвигуном 1900 ват, шліф.машина з такою потужністю без перевантаження може орудувати абразивними дисками 180 мм.
Комплектність:
болгарка Craft-tec PXAG-227
захисний кожух
допоміжна рукоятка
ключ для зміни диска
комплект запасних вугільних щіток
інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft-Tec |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1900 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 552,50 ₴

