
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-12С
- В наличии
4 365 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Ємність акумулятора, А / ч 3
Вага, кг 3
Довжина шини, мм 300
Напруга живлення, В 21
Потужність, Вт 750
Особливості:
Безщітковий двигун
Збільшено потужність і час роботи на одному заряді батареї
Акумулятори 2 шт.
Пиляння деревини без заклинювання
Пластиковий кейс для зручного транспортування
Робота без дротів і вихлопів в атмосферу
Захист від випадкового запуску
Пила ланцюгова електрична бездротова Craft-tec EKS-12C. Акумуляторна пила призначена для поперечного розпилювання і розмірної обробки деревини. Конструкція і вага пили дає змогу працювати однією рукою. Одноручна пила на акумуляторі ідеально підходить для роботи на висоті. До цієї пилки підходять акумулятори Makita.
Комплектність:
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-12C
Акумулятори 2*21В 3А/год
Зарядний пристрій
Пильна шина
Ланцюг
Захисний кожух
Інструкція для користувача
Гарантійний талон
Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 300 мм |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
- Цена: 4 365 ₴
