Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник Craft-tec
Вага, кг 5
Довжина шини, мм 405
Обсяг масла / паливного бака, л/л 0.11
Потужність, Вт 2900
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
Потужний двигун
Гальмо ланцюга
Індикатор рівня олії
Удароміцний корпус
Надійні шестерні редуктора
Поліпшене охолодження
Індикатор навантаження
Система гасіння вібрації
Блокування кнопки від випадкового запуску
Ергономічна передня та задня рукоятки.
Комплектність:
Шина 405 мм. 1шт.
Ланцюг 1шт.
Паспорт 1шт.
Ключ накидний 1шт.
Чохол на шину 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Пила ланцюгова електрична EKS-2900 1шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 405 мм |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
- Цена: 2 700 ₴






