
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600/200
- В наличии
4 500 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600 / 200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. За допомогою обладнання можна знімати кромку з дошки, робити заготовки з дерева потрібних параметрів
- Обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 800 Вт.
- Забезпечує чистий ідеально рівний зріз завдяки високій частоті обертів - 2950 на хвилину.
- Робоча поверхня виконана з високоміцної сталі.
- У комплект входить захисний кожух, який покриває верхню частину пильного диска.
Модель Procraft KR2600 / 200 відрізняється привабливою ціною і високою продуктивністю. Пила має компактні габарити і оптимальний розмір станини, що дозволяє працювати з невеликими заготовками. Робочий стіл оснащений лінійками і поздовжнім упором для правильного позиціонування заготовки перед розпилом. Інструмент стане вдалим придбанням для невеликого столярного цеху і підійде для роботи з малими партіями матеріалу
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Вага | 13 кг |
| Розмір столу | 500х335 мм |
| Тип пилки | Стаціонарна |
| Глибина пропила | під 45° - 35 мм, під 90° - 45 мм |
| Діаметр пильного диска | 200х16х2,4 мм |
| Кількість зубів | 24 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Захисний кожух | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 0.8 кВт |
| Диаметр диска | 200 мм |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Общие параметры | |
| Вес | 13 кг |
- Цена: 4 500 ₴






