Пуско-зарядний пристрій Proсraft JSAP12 ― це апарат, який сподобається всім, хто володіє автомобілями, мотоциклами та іншим транспортом з батареями 12 В. Завдяки йому можна всього за кілька секунд зарядити акумулятор, який з якоїсь причини розрядився. Це означає, що маючи цей апарат, наприклад, у багажнику свого авто, ви будете завжди готові до непередбачуваних ситуацій на дорозі.
Також пуско-зарядний пристрій Proсraft JSAP12, купити який ви можете на нашому сайті, можна використовувати як аварійну лампу і міні-компресор, завдяки якому можна підкачувати шини з тиском до 2,75 бар. А якщо в дорозі у вас розрядився планшет або комп'ютер, апарат легко впорається і з цим завданням з підзарядки портативних пристроїв.
Proсraft JSAP12 має такі характеристики:
- напруга для зарядки автомобільних акумуляторів: 12 В;
- максимальний робочий струм: 600 А;
- ємність акумулятора: 12000 мА-год.
Властивості
| Напруга | 12 В |
| Вага | 1050 г |
| Ємність батареї | 4000 мАч * 3 |
| Продуктивність | 30 л/хв |
| Напруга зарядки | 12 В | 1 A |
| Пусковий струм | 300 А |
| Клас захисту | II |
| Робочий тиск | 2,75 атм |
| Піковий струм | 600 А |
| Температура експлуатації | - 20 ~ 60 °C |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 5,0 л |
| Вихідний струм | 5В / 2А |
| Точність | +/- 0,1 атм |
| Рівень захисту | 3 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Насадка | 2 шт |
| Шланг | 1 шт |
| Клеми | Є |
| Адаптер для прикурювача | 1 шт |
| Зарядні дроти | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.05 кг |
- Цена: 2 850 ₴








