влевовправо

Скарифікатор електричний Procraft PSC320
- В наличии
5 500 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підтримка газону у презентабельному вигляді неможлива без скарифікації, тобто розпушування ґрунту та збирання сухої трави. Щоб догляд за садом не викликав труднощів, а приносив лише позитивні емоції, радимо купити електричний скарифікатор Procraft PSC320.
Переваги моделі
- Ширина захоплення – 32 см. Це оптимальний формат для невеликого саду.
- На скарифікатор електричний Procraft PSC320 ціна буде нижчою, ніж на бензинові пристрої з аналогічною потужністю.
- Пристрій обладнаний збірним кошиком на 30 літрів. Це дуже зручно, адже вам не доведеться прибирати залишки трави чи бур'янів вручну.
- Обробка землі буде досить простий, тому що електричний скарифікатор Procraft PSC320 важить трохи – всього 8,6 кг.
Електричні пристрої – найкращий вибір для заміського будинку чи дачі. І хоча вертикуттер використовують не так часто – восени та навесні – обійтися без нього не вийде. Інакше згодом на зеленому килимі з'являться лисиці та жовті плями.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2984 об/хв |
| Вага | 8,6 кг |
| Клас захисту | II |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84,5 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Вібрація | 4,246 м/с2 |
| Ширина захоплення | 320 мм |
| Місткість збірної кошика | 30 л |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Насадка | 2 шт |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Скарификатор |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Ширина обработки | 320 мм |
| Объем травосборника | 30 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2984 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
- Цена: 5 500 ₴









