влевовправо

Ланцюгова пила Procraft K1800 бічна + Олива Procraft для ланцюга 1 л
- Нет в наличии
2 280 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
Ланцюгова пила Procraft K1800 бічна
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 4,2 Кг |
| Розташування двигуна | Бічне |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Довжина шини | 350 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 11 м/сек |
| Крок ланцюга |
3/8 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кожух | Є |
| Ланцюг | 35 |
| Шина | 35 |
Олива Procraft для ланцюга 1 л
| Об `єм | 1 л ± 1,5% |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина шины | 350 мм |
| Вес | 4.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
- Цена: 2 280 ₴









