влевовправо

Бензопила Procraft GS450 + Олива 2T 1л + Олива для ланцюга Procraft 1л
- В наличии
2 850 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Procraft GS450
Властивості
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Довжина шини | 45 см |
| Крок ланцюга | 0,325 |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Вібрація передньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
| Вібрація задньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Ланцюг | 72 зв |
| Шина | 45 см |
Олива Procraft моторна 2-тактна 1 л
| Тип масла | полусинтетика |
| Співвідношення: бензин/масло | 1:32 — 1:50 |
| Стандарт API | TC |
Олива Procraft для ланцюга 1 л
| Об `єм | 1 л ± 1,5% |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 850 ₴









