влевовправо

Акумуляторна пила Procraft PKA20 + Battery20/2 + Charger20/1 + олива 200 мл
- Нет в наличии
5 269 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
Зарядний пристрій Procraft Charger20/1
| Довжина мережевого кабелю | 1.4 м |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 0,305 кг |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Перетин дроту | 2 х 0.5 мм2 |
Акумуляторна міні пила Procraft PKA20 (без АКБ та Зп)
| Число оборотів холостого ходу | 4600 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 24 см |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | 48 зв |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPXO |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
Акумуляторна батарея Procraft Battery20/2 (20В, 2Аг)
| Вага | 0,4 кг |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Захист від перезаряду | Є |
Олива Procraft для ланцюга 200 мл
| Об `єм | 200 грам |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 24 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 5 269 ₴









