
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20
- В наличии
4 350 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20 ― це професійний інструмент, виконаний надійною компанією. Даний апарат використовується для шліфування і нарізки найрізноманітніших матеріалів.
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має спеціальний відрізний диск, діаметр якого становить 125 мм. Також вона має безщітковий електричний двигун, надійніший і продуктивніший, ніж звичайні електромотори колекторного типу. Варто також зазначити, що максимальна швидкість обертів, які видає двигун, становить 7500 на хвилину. Швидкість можна регулювати за допомогою спеціального перемикача, розташованого на корпусі пристрою.
За допомогою вбудованого індикатора користувач може контролювати рівень заряду пристрою. М'який старт забезпечує спеціальна система плавного пуску.
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200 / 7500 об/хв |
| Вага | 1511 + 633 г |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220-240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт |
| Диск | 1 шт |
| Додаткова рукоять | 1 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кожух | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 4 350 ₴









