
БЕНЗОПИЛА GOOD LUCK SUPER GCS 4022 (ШИНА 405 ММ)
- В наличии
- Код: vrs
3 558 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Зручна і легка в керуванні
- Надійний та потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Характеристика:
- Робочий об'єм: 40 куб. см
- Потужність без навантаження: 1,62 КВт/2,2 к.с.
- Холостий хід: 3000 об/хв
- Довжина шини: 405 мм
- Одна шина, один ланцюг супер зуб
- Вага: 5,75 кг
Комплектація:
- пила GOOD LUCK SUPER GCS 4022
- пильний ланцюг
- пильна шина (405 мм)
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 5.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 40 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 0.55 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GOODLUCK |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 3000 об/мин |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Вес | 5.75 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 40 куб. см |
- Цена: 3 558 ₴
