
ВІБРОПЛИТА БЕНЗИНОВА VORSKLA ПМЗ 11/200-65
- В наличии
21 994 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 196 см3
- Макс. потужність: 4,78 КВт/6,5 к.с.
- Відцентрова сила: 11 кН
- Глибина ущільнення: 200 мм
- Частота вібрації: 5600/хв
- Розміри робочої поверхні: 500*380 мм
- Швидкість: 20-25 м/хв
- Вага: 65 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ущільнення | 200 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 11 кН |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | VORSKLA |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Производительность вибромашины | 25 м/мин |
| Длина рабочей поверхности | 500 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 380 мм |
| Глубина уплотнения | 200 мм |
| Центробежная сила | 11 кН |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 кг |
- Цена: 21 994 ₴
