
Шуруповерт Procraft PA12Li COMPACT
- В наличии
960 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Для будівельно-монтажних робіт необхідний цілий арсенал інструментів. Серед них акумуляторний шуруповерт Procraft PA12Li COMPACT, за допомогою якого значно полегшується фізична праця, а якість, міцність з'єднання деталей значно підвищується.
Його призначення - вкручувати гвинти, шурупи і саморізи для скріплення деталей. Цей інструмент справляється практично з будь-яким матеріалом - просвердлює задані отвори в дереві, пластику і навіть металі. Що стосується швидкості виконання роботи, шуруповерт в рази оперативніше ручного свердління. Його конструкція максимально комфортна:
- зручна форма;
- рукоятка, що не ковзається (прогумована);
- невелика вага (разом з пакуванням 2 кг).
Шуруповерт оснащений акумулятором достатньої витривалості, щоб цей інструмент ефективно працював тривалий час.
Визначальні характеристики цієї моделі
Одна з них, яку відразу цінують фахівці - шурупокрут Procraft PA12Li COMPACT має надійний захист від перегріву і перевантаження. Працює при обертах 0-350. 0-1400. Використовується швидкозажимний патрон 10 мм. Ще ряд особливостей:
- шуруповерт наділений функцією реверсу;
- для зарядки акумуляторної батареї достатньо 1 години;
- в комплекті з шуруповертом додаються 2 літієво-іонні батареї.
Крім них, в комплект входить і зарядний пристрій і паспорт, тобто інструкція по роботі з цією моделлю шуруповерта.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь - 0 - 350 об/хв, 2 ступінь - 0 - 1350 об/хв |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Максимальний крутний момент | 20 Нм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Кейс | Немає |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный крутящий момент | 20 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 960 ₴








