Будь-якому будівельникові в першу чергу потрібна відповідна потребам матеріальна база. Чим солідніше набір інструментів і їх універсалізм, тим більше операцій вдасться виконувати.
Призначення відбійника Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500 призначений для проведення різних демонтажних і підготовчих робіт. З його допомогою можна демонтувати:
- цегляну кладку;
- залізобетонні конструкції;
- асфальт дорожнього покриття;
- гірські породи, в тому числі граніт.
Залежно від типу операції можна задіяти одну з двох робочих насадок (зубило та піку).
Технічні характеристики відбійника Procraft PSH2500
Відбійник Procraft PSH2500 має полегшений корпус з магнієвого сплаву підвищеної міцності. При транспортуванні й зберіганні для захисту інструменту використовується міцний металевий кейс. Зручність роботи майстра забезпечує наявність двох прогумованих рукояток, одна з яких знімна.
Відбійний молоток Procraft PSH2500 оснащений потужним електродвигуном 2500 Вт, ротор якого здійснює 1400 обертів на хвилину при роботі від мережі напругою 220 В. За рахунок цього забезпечується висока продуктивність інструменту і можливість працювати без перерв.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2500 Вт |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | -/75/- |
| Вага | 11,1 Кг |
| Енергія удару | 48 Дж |
| Число ударів | 1400 уд./хв |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зубило | 1 шт |
| Кейс | Металевий |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Піка | 1 шт |
| Шестигранник | 2 шт: 6 мм і 5 мм |
| Щітки | 1 додатковий комплект |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Максимальное количество ударов | 1400 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 48 Дж. |
| Вес | 11.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 6 270 ₴









