влевовправо

Дренажно-фекальний насос Procraft PN21
- В наличии
3 630 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дренажно-фекальний насос Procraft PN21 ― це незамінний інструмент для управління системами видалення відходів і дренажу. Завдяки своїй передовій технології та універсальним функціям він став популярним вибором як для житлових, так і для комерційних об'єктів.
Дренажний насос Procraft PN21 здебільшого використовується для перекачування брудної та чистої води в різних умовах, включно з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Він може використовуватися для осушення підвалів, перекачування стічних вод, очищення стоків і управління стічними водами.
Переваги та характеристики дренажного насоса Procraft PN21
Дренажний насос Procraft PN21 має низку переваг і помітних характеристик:
- Висока продуктивність: за продуктивності насоса 21 м3/год він може ефективно справлятися з великими обсягами води, що робить його придатним для різних застосувань.
- Надійний двигун: асинхронний двигун із замкнутим контуром і термовимикачем в обмотці забезпечує ефективну і безпечну роботу, запобігаючи перегріву і пошкодженню двигуна.
- Підвищена довговічність: насос має клас захисту F і IP68, забезпечуючи підвищену стійкість до впливу тепла, води і пилу, тим самим гарантуючи більш тривалий термін служби.
- Універсальне застосування: Procraft PN21 може працювати як з брудною, так і з чистою водою, що робить його придатним для вирішення низки завдань з утилізації відходів і осушення.
- Просте встановлення: 10-метрова довжина кабелю і діаметр труби 5 мм забезпечують простий і необтяжливий процес встановлення.
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Продуктивність | 21 м3/г |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Клас захисту | F |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Застосування | Для брудної води та чистої |
| Максимальний натиск | 13 м |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Діаметр вихідного патрубка | 50 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 13 м |
| Пропускная способность | 21 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Грязная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 630 ₴




