Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 - 15000 об/хв |
| Вага | 2,8 кг |
| Продуктивність | 13,2 м3/хв |
| Швидкість повітряного потоку | 160 - 270 км/г |
| Клас захисту | IPX0 (II) |
| Рівень звукового тиску | 90,20 дБ (А); K = 3 дБ |
| Рівень звукової потужності | 102,40 дБ (А); K = 3 дБ |
| Гарантований рівень звукової потужності | 105 дБ (А) |
| Вібрація | 4,27 м/с2; K = 1,5 м/с2 |
| Сумка для збору | 35 л |
| Швидкість мульчування | 10: 1 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт + Кронштейн(1 шт) |
| Тканинний мішок | 1 шт |
| Ремінь | Плечовий - 1 шт |
| Гвинт ST16 x 16 | 3 шт |
| Гвинт ST16 x 50 | 1 шт |
| Трубка | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Воздуходув-пылесос |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Объем мусоросборника | 35 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 15000 об/мин |
- Цена: 2 460 ₴









