
Шліфувальна машина для стін Procraft EX950EL
- В наличии
3 285 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Шліфмашина для стін Procraft EX950EL використовується під час ремонту для обробки будь-яких оштукатурених поверхонь. Вона допомагає видалити бруд від вапна, сліди від побілки і старої фарби. Після застосування інструменту поверхні стають максимально рівними, що підвищує якість і швидкість будівельних робіт і ремонту.
Дана модель інструменту має таку конструкцію, щоб оператору було легко працювати, як і зі стінами, так і з горизонтальними поверхнями. Шліфувальна машина для стін Procraft EX950EL з пилососом, має отвори, які дозволяють всмоктувати пил прямо під час шліфування та регулювати потужність всмоктування. У приладу є система відводу пилу, що складається зі спеціального шланга і мішка. Завдяки всім вище перерахованим плюсам, інструмент вибирають, як і професійні будівельники, так і аматори .
Чому вам варто купити шліфувальну машину для стін Procraft EX950EL?
Даний інструмент має такі переваги:
- можливість регулювання швидкості функціонування апарату, а також потужності, з якою буде поглинатися пил;
- наявність діаметрального висококласного LED-підсвічування;
- потужність приладу - 950 Вт, а регулювання обертів може проводитися в діапазоні від 1200 до 2500 об / хв;
- можливість здійснення плавного запуску роботи;
- вбудований пилосос, що дозволяє проводити ремонт без зайвого бруду і пилу;
- наявність додаткової рукоятки.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 710 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1200 - 2500 об/хв |
| Діаметр шліфувального паперу | 180 мм |
| Вакуум | 97% |
| Діаметр шліфувального майданчика | 180 мм |
| Діаметр вакуумної трубки | 32 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | 1 шт |
| Пилозбірник | 1 шт (Мішок) |
| Шестигранник | 1 шт |
| Щітки | 1 комплект |
| Наждачний папір | 6 шт - №80, №100, №120, №150, №180, №240 |
| Перехідник під шланг | 1 шт |
| Шланг | 2 метра |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2500 об/мин |
| Размер цанги | 12 мм |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 3 285 ₴









