Стаціонарна циркулярна-торцювальна пилка Procraft CMS21 ― це універсальний інструмент, який ви можете використовувати, як і в професійній майстерні, на виробництві, так і під час аматорського пиляння заготовок.
Особливості моделі Procraft CMS21
Стаціонарна пила Procraft CMS21 в собі поєднує важливі функції, властиві торцювальному типу інструменту і настільному. Вона може застосовуватися для косого пиляння, прямого і комбінованого. Апарат використовується для виконання заготовок із дерева. В інструменті є вбудований пилозбірник, що дає змогу підтримувати в чистоті робоче місце, а також можливість приєднання до пили пилососа.
Procraft CMS21 має дуже зручну конструкцію, яка дозволяє економити простір. Дана модель інструменту ― це відмінне придбання для невеликих майстерень, які займаються обробкою дерева.
Якщо говорити про ключові особливості моделі Procraft CMS21, то серед них можна виділити такі:
- підвищений комфорт в управлінні пилкою - річ у тім, що в моделі поруч із рукояткою виробник передбачив розташування важливих елементів управління інструментом, що підвищує зручність роботи;
- чистота під час розпилу ― апарат має вбудовану систему видалення пилу, а також функцію, що дає змогу під'єднувати пилосос до пилки. Усе це допомагає оператору забезпечити чистоту місця роботи, а також позитивно впливає на його здоров'я, не даючи змоги дрібному пилу проникати в легені;
- безпека під час роботи - диск пили закритий спеціальним кожухом, який дає змогу інструмент безпечно транспортувати з місця на місце та зберігати.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Розмір столу | 340 х 225 мм |
| Розмір диска | 210х30х24Т |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 100 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Глибина різу | 30 мм |
| Вібрація | 1,081 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х55 мм; 0° х 45° - 120х35 мм; 45° х 0° - 65x55 мм; 33° х 25° - 40x25 мм; 60° х 25° - 80x25 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Струбцина | 1 шт |
| Шестигранник | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4200 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 30 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 850 ₴










