
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2900
- В наличии
10 770 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Циркулярна пилка – базове обладнання під час роботи з усіма типами деревини. Її використовують і у професійних майстернях, і для побутових потреб. Стаціонарна циркулярна пилка Procraft KR2900 призначена саме для столярних майстерень за невеликих обсягів робіт.
Сфера застосування
Такий пристрій призначений для різних робіт по дереву. Наприклад, кромлення необрізної дошки, виробництва рейок та брусів, калібрування дощок. Асортимент матеріалів, які можна обробити також широкий: натуральне дерево різних порід, фанера, ДСП, вагонка і т.д. А якщо встановити на пристрій відповідні диски, можна працювати навіть по м'якому металу. Як бачите, ціна стаціонарної циркулярної пилки Procraft KR2900 є досить невеликою в порівнянні з функціоналом.
Це справді універсальне обладнання. Більше того, купити стаціонарну циркулярну пилку Procraft KR2900 ви можете навіть якщо плануєте працювати в невеликому гаражі – її габарити досить малі.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Вага | 24 кг |
| Розмір столу | 637х427 мм |
| Розмір диска | 254х25.4х3 мм 40 зуб |
| Клас захисту | I |
| Висота | 910 мм |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стіл розсувний задній | 427х290 мм |
| 2-х сторонній розсувний стіл | 637х238 мм |
| Максимальна глибина різу при 90 | 75 мм |
| Максимальна глибина різу при 45° | 64 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Шестигранник | 1 шт |
| Кутовий упор | 1 шт |
| Штовхач | 1 шт |
| Паралельний упор | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Число оборотов холостого хода | 4500 об/мин |
| Глубина пропила под 45 градусами | 64 мм |
| Глубина пропила под 90 градусами | 75 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 10 770 ₴









