Шурупокрут сітьовий Procraft PB1350 відноситься до категорії мережевних інструментів. Його використовують для свердління, відкручування або вкручування кріпильних елементів.
Зручності моделі
У шурупокрута компактний розмір і невелика вага. Під час роботи його зручно утримувати за рахунок ергономічної рукоятки.Живлення - від електромережі з напругою 220 В. У корпусі є вентиляційна система, що забезпечує захист від перегрівання під час роботи.
Прилад обладнаний швидкозажимний патроном з 21 ступенем рівня затяжки. Можливо регулювати число обертів шпинделя для поліпшення якості роботи. Передбачено двошвидкісний режим, частота обертань може досягати 350 обертів на хвилину.
Переваги інструменту
Основні особливості шурупокрута Procraft PB1350 можна перерахувати такі:
- Ергономічна рукоятка з прогумованими вставками, що забезпечують зручність захоплення.
- Функція реверсу.
- Редуктор забезпечений металевим кожухом.
- Удосконалена система охолодження.
- Швидкозатискний патрон.
- Вбудовані шестерні зі сталі.
- Додаткове підсвічування робочої зониі.
Модель шурупокрута підходить для використання і в побутових цілях, і в промисловості.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 300Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-470/0-1800 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Вага | 1,4 Кг |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 66 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
- Цена: 1 370 ₴






