Шурупокрут сетьовой Procraft PB1350DFR це двопідшипніковий інструмент, здатний витримувати підвищені навантаження.
Галузь застосування
Інструмент призначений для висвердлювання отворів в елементах з різного матеріалу. З його допомогою можна оперативно виконувати монтаж і демонтаж конструкцій, скріплених гвинтами або шурупами. Підходить для висвердлювання отворів в таких матеріалах:
- дерево;
- метал;
- Пластик.
Переваги інструменту
⠀ Шурупокрут Procraft PB1350DFR обладнаний посиленим редуктором з можливістю вибору режиму інтенсивності обертання шпинделя. Потужність приладу складає 1350 Вт - це дозволяє забезпечити високу продуктивність процесу роботи. На корпусі є гумові вставки, які допомагають запобігти ковзанню інструменту в долоні під час роботи і забезпечують йому захист від механічних пошкоджень.
⠀ Щоб відкрутити або загвинтити різні по довжині і діаметру кріпильні елементи, досить відрегулювати силу затяжки. У максимальному положенні можна легко висвердлити отвори в різних матеріалах. У комплекті з приладом поставляються додаткові щітки.
Шурупокрут сетьовой Procraft PB1350DFR це двопідшипніковий інструмент, здатний витримувати підвищені навантаження.
Галузь застосування
Інструмент призначений для висвердлювання отворів в елементах з різного матеріалу. З його допомогою можна оперативно виконувати монтаж і демонтаж конструкцій, скріплених гвинтами або шурупами. Підходить для висвердлювання отворів в таких матеріалах:
- дерево;
- метал;
- Пластик.
Переваги інструменту
⠀ Шурупокрут Procraft PB1350DFR обладнаний посиленим редуктором з можливістю вибору режиму інтенсивності обертання шпинделя. Потужність приладу складає 1350 Вт - це дозволяє забезпечити високу продуктивність процесу роботи. На корпусі є гумові вставки, які допомагають запобігти ковзанню інструменту в долоні під час роботи і забезпечують йому захист від механічних пошкоджень.
⠀ Щоб відкрутити або загвинтити різні по довжині і діаметру кріпильні елементи, досить відрегулювати силу затяжки. У максимальному положенні можна легко висвердлити отвори в різних матеріалах. У комплекті з приладом поставляються додаткові щітки.
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 32 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 350 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
- Цена: 1 335 ₴





