влевовправо

Шабельна пила Procraft PSS1800
- В наличии
2 250 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шабельна пила Procraft PSS 1800 призначена для розпилу конструкцій з різних матеріалів (пластик, дерево, метал). Особливістю цієї моделі є можливість використання в важкодоступних місцях.
Цей інструмент можна використовувати як в побутових, так і у виробничих цілях. Пила незамінна при роботі в саду, на будівельних об'єктах і в майстернях.
Основні переваги пили ProCraft PSS-1800:
- Компактні розміри. Невеликі габарити інструменту дозволяють застосовувати її в якості напилка, електричного лобзика і циркулярної пилки.
- Потужний електродвигун. Рух полотна відбувається з частотою до 2700 ходів в хвилину завдяки потужності в 1800 Вт. Залежно від структури матеріалу частота ходу може варіюватися.
- Швидка заміна пилок. Процедура проводиться легко і не вимагає використання додаткових пристосувань завдяки наявності швидкозатискного власника.
- Зручне розташування регулятора швидкісного режиму. Цей елемент знаходиться на рукоятці пилки, що дозволяє швидко змінювати швидкість руху полотна.
- Ефективне охолодження. Пила не перегрівається завдяки повітряному охолодженню.
- Блокування від небажаного вімкнення. Ця функція забезпечується конструкцією інструмента.
- Тривалий термін служби. Корпус виготовлений з металу, тому інструмент має високу міцність і не схильний до пошкоджень.
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2700 об/хв |
| Вага | 3,0 Кг |
| Ріжуча здатність | дерево/пластик/сталь 115/90/8 мм |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Пилки | 2 шт. (Метал + дерево) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 250 ₴




