влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний електроінструмент дозволяє заощадити чимало часу піж час проведення будівельних і монтажних робіт. Щоб заощадити на придбанні інструменту, не втративши в якості, можна купувати його не поодинці, а у вигляді наборів.
Особливості товару
Набір акумуляторного інструменту Procraft включає в себе дві позиції - це шуруповерт і гвинтоверт. У комплектацію також включені:
- Акумулятор - 2 штуки.
- Зарядний пристрій.
- Біта - 1 штука.
- Інструкція з експлуатації.
Безпека пристрою відносяться до II класу. Ємність батареї кожного становить 2 Ач. Такі характеристики дозволяють виконувати за допомогою інструментів значний обсяг робіт за короткий час. При уважному дотриманні правил, зазначених в інструкції, вдається забезпечувати можливість тривалої експлуатації.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | PA168Li - 1 ступень 0-350 об/хв, 2 ступень - 0-1350 об/хв. PA168IMP - 0-2350 об/хв |
| Діаметр патрона | PA168Li - 13 мм PA168IMP - 6,35 мм |
| Вага | PA168Li - 1 кг PA168IMP - 0,9 кг |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Максимальний крутний момент | PA168Li - 33 Нм PA168IMP - 180 Нм |
| Акумулятор | 16,8 В |
| Клас безпеки | II |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт |
| Біта | 1 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Винтоверт |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
- Цена: 3 750 ₴








