
Шуруповерт Procraft PA12Li
- В наличии
1 605 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Шуруповерт Procraft PA12Li використовується для вкручування або викручування кріпильних елементів в поверхні з металу, пластмаси або дерева. За допомогою інструменту також можна висвердлювати отвори.
Конструкція шуруповерта включає такі елементи:
- Кільце регулювання крутного моменту.
- Патрон трикулачний
- Перемикач-реверс.
- Перемикач швидкостей.
- Рукоять для закріплення батареї.
Швидкозатискний патрон забезпечує міцне стиснення свердел і біт. Швидкість обертання можна відрегулювати шляхом натискання на кнопку старту або за допомогою перемикача діапазонів.
Переваги використання інструменту
Основними плюсами моделі можна назвати невеликі розміри і вагу. Завдяки цьому можна проводити роботу навіть в дуже складних для доступу місцях. За рахунок оснащення знімними акумуляторами допускається використання шуруповерта на ділянках, розташованих далеко від джерела живлення.
Рукоять доповнена гумовими вставками - це допомагає інструменту не ковзати в руці. Світлодіодне підсвічування дозволяє працювати при поганому освітленні. Можна плавно змінювати число обертів шпинделя і напрямок його руху.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Максимальний крутний момент | 22 Нм |
| Клас захисту | III |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Кейс | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 22 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 1 605 ₴









