влевовправо

Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft industrial SPI380 Long Range
- Нет в наличии
10 740 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Ізоляція | F |
| Амперна навантаження | 40 - 380 (MIG) / 40 - 380 (MMA), А |
| Коефіцієнт корисної дії | 0,73 |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Номінальна тривалість циклу | Х=30% 380 А/21 В; Х=60% - 117А/19 В |
| Робоча напруга | 16 - 21 (MIG), 21.6 - 26.4 (MMA) |
| Розміри (ДхШхВ) | 515*380*420 мм |
| Фаза | 1 ф |
| Холоста напруга | 55 В |
| Напруга | 220 В ± 15% |
| Частота струму | 50-60 Гц |
| Вага | 11,4 Кг |
| Номінальна потужність | 6,2(MIG) / 7.2(MMA) кВт |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Маска | 1 шт |
| Сопла | 2 шт |
| Щітка - молоток | 1 шт |
| Рукав | 1 шт |
| Шланг | 5 м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Максимальный сварочный ток | 380 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Вес | 11.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 10 740 ₴







