Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Потужність | 2100 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 11500 об/хв |
| Довжина шини | 16'' / 18'' |
| Крок ланцюга | 0,325'' |
| Тип запуску | Easy start |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 49,3 СС |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Вібрація передньої ручки | ≤ 5,5 м/с2 |
| Вібрація задньої ручки | ≤ 5,5 м/с3 |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Ланцюг | 40(64 зв), 45(72 зв) |
| Шина | 40, 45 |
| Паперовий фільтр | 1 шт |
| Інструмент | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 11500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 49.3 куб. см |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
- Цена: 3 810 ₴










