Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Рівень шуму | 113 дБ |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Довжина шини | 12" (30 см) |
| Крок ланцюга | 3/8 Lp |
| Тип запуску | Easy start, ручний |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 25,4 СС |
| Охолодження | Повітряне |
| Масляний бак | 160 мл |
| Рівень вібрації м / с2 | менше 10 м/с2 |
| Місткість бака | 230 мл |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Ланцюг | 1 шт |
| Шина | 1 шт |
| Інструмент | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 300 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 25.4 куб. см |
- Цена: 3 120 ₴









