влевовправо

АКУМУЛЯТОРНИЙ УДАРНИЙ ГАЙКОВЕРТ KRAISSMANN 301 ASS 20UL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗП)
- В наличии
1 827 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт KRAISSMANN 301 ASS 20UL належить до лінійки інструменту, що використовує універсальний акумулятор.
Гайковерт оснащений двошвидкісним редуктором і живиться від літій-іонних універсальних акумуляторів ємністю 2 або 4 мАг.
Особливості:
- Світлодіодне підсвічування
- Металевий самозатискний патрон
- Підвищене значення крутного моменту
- Ударостійкий корпус
Характеристика:
- Напруга: 20 В
- Кількість обертів: 0-2600 об/хв
- Частота удару: 0-3200 уд/хв
- Крутний момент: 300 Нм
Комплектація:
- Акумуляторний ударний гайковерт KRAISSMANN 301 ASS 20UL
- Скоба для кріплення на пояс
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Час зарядки акумулятора | 2 година |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 300 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 827 ₴




