влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА МІНІ-ПИЛА KRAISSMANN 1502 AKS 20UL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
- В наличии
1 075 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Акумулятор підходить під лінійку серії KRAISSMANN 20UL
- Мала вага і невеликі розміри
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга АКБ: 20 В
- Ємність АКБ: 2000/4000 мАг (у комплекті без акумулятора)
- Швидкість ланцюга: 5 м/сек
- Довжина шини: 102 мм (робоча частина 100 см)
Комплектація:
- Акумуляторна міні пила KRAISSMANN KRAISSMANN 1502 AKS 20UL
- Ємність для олії
- Захисний кожух
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 102 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 102 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 075 ₴





