влевовправо

КОМПЛЕКТ АКУМУЛЯТОРНОГО ІНСТРУМЕНТУ KRAISSMANN 20UL (БОЛГАРКА, ШУРУПОКРУТ, АККУМ. 2000 ТА 4000 МАГ І ЗАР. ПРИС
- Нет в наличии
5 074 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
До комплекту входить:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина Kraissmann 1251 AWS 20 UL
- Акумуляторний шуруповерт Kraissmann 101 E-ABS 20 UL
- Універсальний акумулятор Kraissmann 20 UL 2000
- Універсальний акумулятор Kraissmann 20 UL 4021
- Універсальний зарядний пристрій 2.4 AL 20 UL
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Набор электроинструмента |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 5 074 ₴





