влевовправо

ШУРУПОКРУТ АКУМУЛЯТОРНИЙ KRAISSMANN 2102 ABS 20/2 (M-POWER SERIES 20)
- В наличии
1 979 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN 2102 ABS 20/2 входить до лінійної серії M-POWER series 20. Шурупокрут KRAISSMANN призначений для закручування та викручування гвинтів, саморізів, шурупів та інших кріпильних елементів.
Особливості:
- 18 ступенів затягування
- Підсвітка робочої зони
- Самозатискний патрон
- Запасний акумулятор
Характеристика:
- Напруга батареї: 20 В
- Ємність батареї: 2000 мА·год
- Кількість обертів: 0-350/0-1350 об/хв
- Діаметр самозатискного патрона: 0.8-10 мм
- Крутний момент: 37 Нм
- Тип акумулятора літій-іонний
- Підсвітка робочої зони
Комплектація:
- Шурупокрут KRAISSMANN 2102 ABS 20/2
- Запасний акумулятор
- Зарядний пристрій
- Бита
- Посібник з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 37 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный крутящий момент | 37 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 979 ₴



