влевовправо

ОБПРИСКУВАЧ АКУМУЛЯТОРНИЙ KRAISSMANN 12 AS 8
- В наличии
1 540 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Вольтметр для контролю заряду акумулятора
- У 5 разів ефективніше ручного оприскувача
- Акумулятор високої ємкості (8000 мАг)
- 4 роспилювальні насадки
- Антизамерзаючий шланг
Характеристика:
- Напруга АКБ: 12 В
- Ємність АКБ: 8000 мАг
- Сила струму зарядного пристрою: 1 А
- Об'єм баку: 12 л
- Робочий об'єм насосу: 3,6 л
- Робочий тиск: 0,15-0,4 МПа
Комплектація:
- Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 12 AS 8
- Розпилювальна трубка
- Розпилювальні сопла
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип оприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Загальна вага | 4 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Объем бака | 12 л |
| Производительность | 3.6 литр/мин |
| Общий вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
- Цена: 1 540 ₴








