Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Вантажопідйомність: 8 т
- Мін. висота: 205 мм
- Макс. висота: 390 мм
- Підйом: 125 мм
- Регулювання висоти: 60 мм
- Вага нетто: 4,8 кг
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 8000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Грузоподъемность | 8000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 125 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 350 ₴

