влевовправо

ПОВІТРОДУЙКА ЕЛЕКТРИЧНА KRAISSMANN 601 EBG 3.5
- В наличии
1 069 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Двигун потужністю 650 Вт для забезпечення високої продуктивності
- Низький рівень шуму і потужний повітряний потік
Характеристика:
- Потужність: 600 Вт
- Напруга/частота: 230/50 В/Гц
- Кількість обертів двигуна: 0-15000
- Макс. потік повітря: 3.5 м3/хв
Комплектація:
- Повітродуйка KRAISSMANN 601 EBG 3.5
- Мішечок для сміття
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 210 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Воздуходув садовый |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальный объем воздушного потока | 210 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
- Цена: 1 069 ₴




